کد خبر: ۳۱۷۲۸
تعداد بازدید: ۱۲۶۲
تاریخ انتشار: ۲۰ ارديبهشت ۱۳۹۵ - ۱۲:۳۱

کاهش غریق اولویت اصلی در طرح ساماندهی دریا در تابستان 95

استاندار مازندران گفت : کاهش غریق اولویت اصلی در طرح ساماندهی دریا در تابستان 95 است و همه فرمانداران و مسئولین کمیته های ستاد ساماندهی سواحل در این زمینه برنامه داشته باشند.
 به گزارش مارین نیوز، ربیع فلاح جلودار در جلسه سالمسازی طرح های دریا و گردشگری غرب مازندران خواستار پوشش دادن و مسدود کردن مناطق ممنوعه شنا در سواحل شد و گفت: در سال جاری باید به مناطق خارج از طرح سالمسازی پرداخته شود.
استاندار مازندران زمان شروع طرح های سالمسازی دریا را اول خردادماه در استان بیان کرد و گفت: هر شهرستان باید نسبت به تهیه برنامه و طرح فرهنگی در زمینه طرح های سالمسازی دریا اقدام کند.
استاندار مازندران شاداب سازی و ایجاد فضای با نشاط را در طرح های سالمسازی دریا مهم برشمرد و گفت: امسال شمار غریق در استان باید به حداقل برسد.
وی با عنوان اینکه امسال مدیریت نجات غریق به هلال احمر واگذار شده است تصریح کرد: هلال احمر باید نقش خود را در سواحل نسبت به گذشته بیشتر ایفا کند.
استاندار مازندران به اجرای طرح های دریا در ماه مبارک رمضان اشاره کرد و گفت: باید طرح ها به گونه ای باشد که به فرهنگ و امور دینی مردم بومی صدمه نزند و شئون فرهنگی و دینی رعایت شود.


ارسال نظر