کد خبر: ۳۷۵۲۳
تعداد بازدید: ۲۱۲۸
تاریخ انتشار: ۰۷ تير ۱۴۰۰ - ۱۱:۰۸

آغاز فصل جدید فعالیت های انجمن مهندسی دریایی ایران

اعضای جدید هیأت مدیره و بازرسان انجمن مهندسی دریایی ایران پس از تایید کمیسیون انجمن ‏های علمی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و ثبت در سازمان ثبت شرکتها فعالیت خود را آغاز کردند.
به گزارش مارین نیوز، مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده انجمن مهندسی دریایی ایران در محل وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با حضور دکتر جلالی ریاست کمیسیون انجمن های علمی ایران و دکتر پرتوی ناظر کمیسیون 20 بهمن 1399 برگزار گردید. طبق هماهنگی های بعمل آمده با کمیسیون انجمن های علمی ایران مجمع انجمن مهندسی دریایی ایران با رعایت کامل قوانین مجمع و انتخابات کمیسیون انجمن های علمی ایران و اساسنامه و به دلیل شرایط کرونایی موجود بصورت مکاتبه ای انجام گردید که برخی اعضاء حقیقی و حقوقی نیز در این مجمع حضور داشتند. پاکت های رأی دریافتی از اعضای انجمن توسط ناظر کمیسیون و هیأت رئیسه مفتوح و آرای مورد تایید ناظر، شمارش گردید. بنابر نتایج نهایی به ترتیب آقایان دکتر محمدرضا بهاری، دکتر مهدی سیف، دکتر محمد کسائیان، دکتر همایون یوسفی، دکتر محمد دقیق، دکتر مهدی عجمی، دکتر سجاد حاجی زاده به عنوان عضو اصلی هیأت مدیره انجمن مهندسی دریایی ایران و آقایان دکتر پدرام عدالت و دکتر محمد مونسان بعنوان اعضای علی البدل هیأت مدیره انجمن مهندسی دریایی ایران برای دوره ‏ای دو ساله انتخاب شدند. همچنین مهندس پیمان مسعود زاده به عنوان بازرس اصلی انجمن و مرتضی عقیدتمند پاک بازرس علی البدل انتخاب گردیدند. نتایج این انتخابات با امضای هیأت رئیسه مجمع عمومی برای کمیسیون انجمن ‏های علمی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری ارسال و پس از تأیید رسمی و ثبت در سازمان ثبت شرکتها هیأت مدیره جدید کار خود را آغاز نمود. 
در جلسه اخیر هیات مدیره انجمن انجمن مهندسی دریایی ایران با آرای اعضای جدید هیأت مدیره، آقایان دکتر مهدی عجمی به ریاست هیأت مدیره و دکتر پدرام عدالت به عنوان خزانه دار انجمن انتخاب گردیدند. 
لازم به ذکر است، با توجه به انصراف آقایان دکتر محمد بهاری، دکتر محمد کسائیان و دکتر مهدی سیف از اعضای اصلی، اعضاء علی ‌البدل هیئت مدیره آقایان دکتر محمد مونسان و دکتر پدرام عدالت با هماهنگی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری جایگزین اعضاء اصلی شدند.
خاطرنشان می شود، در جلسه تودیع و معارفه هیات مدیره جدید و قدیم انجمن مهندسی دریایی ایران از زحمات آقای دکتر محمد سعید سیف و دیگر اعضاء هیات مدیره قدیم تقدیر گردیدند.
هیات مدیره جدید انجمن مهندسی دریایی ایران اعلام نمود، این انجمن با آغوش باز، پذیرای حضور و همراهی همگی عزیزان و ذینفعان حوزه دریایی اعم از حقوقی و حقیقی بوده و خواهد بود. 
امید است با همکاری و همراهی کلیه نهادها، سازمان ها، ارگانها و اشخاص حقیقی و حقوقی که طی 22 سال اخیر حامی و همراه انجمن بوده اند، بار دیگر شاهد شکوفایی و اعتلای بیش از پیش انجمن و فعالیتهای آن باشیم. نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۱
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۲
حسن رضا صفری
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۷:۳۶ - ۱۴۰۰/۰۴/۰۷
0
0
با نام خداوند متعال
ضمن عرض تبریک به اعضای جدید هیات مدیره انجمن و تشکر از اعضای هیات مدیره قبلی جا دارد از کلیه اعضای انجمن که به حق صاحبان اصلی انجمن هستند بابت همه حمایتها و تئوریها تقدیر شود.
و این تقدیر اتفاق نمی افتد مگر آنکه انجمن مجددا به جایگاهی رفیع تر از قبل بر گردد
که این مهم کمک همه ما را می طلبد
مطمئنم جامعه دریایی کشور دوباره همت نموده و سیادت را به بخش علمی و صنفی انجمن بازخواهد گرداند
به امید آن روز
حمید معیری
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۸:۳۵ - ۱۴۰۰/۱۰/۰۵
0
0
سلام و آرزوی موفقیت برای هیئت مدیریه جدید
اما یک نکته ظریف،
اینکه برخی از موضوعات حاصل دسترنج بسیاری از اعضای انجمن بوده و به دلیل برخی عیوب و نواقص راهبری این موضوعات، نبایستی سیاستگذاری و سیاستگزاری ها بگونه ای باشد که آن دستاوردها از سبد دارایی های مادی و معنوی انجمن خارج گردد.
انتظار ما اعضایی که سالها با انجمن بوده ایم این بود و هست که حق برگذاری و برگزاری نمایشگاه صایع دریایی همچنان در مالکیت انجمن علمی مهدسی دریایی باقی بماند.
علمی ماندن نمایشگاه و نگاه بازار کسب کار فناوری به این مقوله، تنها با تولیت انجمن ماندگار خواهد ماند و هر بخش دیگری که این دستاورد را تحت مدیریت خود بگیرد، وجهه علمی آن را حذف و به صورت اقتصادی آن نظاره خواهد کرد.

مجددا ضمن آرزوی توفیق برای هیئت مدیره محترم، انتظار خود را برای بازپس گیری این حق اعلام میدارم.

بدرود
ارسال نظر