کد خبر: ۳۸۳۰۹
تعداد بازدید: ۱۰۹۱
تاریخ انتشار: ۱۴ فروردين ۱۴۰۲ - ۱۴:۳۸

مجمع عمومی نوبت دوم انجمن مهندسی دریایی ایران سی ام فروردین ماه برگزار می شود

مجمع عمومی انجمن مهندسی دریایی ایران در نوبت اول به دلیل به حد نصاب نرسیدن تعداد اعضا به نوبت دوم در تاریخ 30 فروردین ماه 1402 موکول گردید.
به گزارش مارین نیوز، مجمع عمومی انجمن مهندسی دریایی ایران که عصر روز 24 اسفند ماه 1401 با حضور اعضای حقیقی و حقوقی برگزار گردید، به دلیل به حد نصاب نرسیدن تعداد اعضا در مجمع به نوبت دوم موکول شد.
دبیرخانه انجمن مهندسی دریایی ایران اعلام کرد، مجمع عمومی عادی سالانه به طور فوق العاده انجمن (نوبت دوم) روز چهارشنبه مورخ 1402/1/30 از ساعت 14 الی 16 برگزار می گردد.
لذا از اعضای محترم انجمن درخواست می گردد با توجه اهمیت موضوع، حتما در این مجمع حضور بهم رسانند.
بر این اساس با توجه به انتخابات هیات مدیره، اعضای حقیقی (ارشد و عضو) در صورت تمایل جهت کاندیدا شدن برای عضویت در هیأت مدیره جدید انجمن به سایت www.iraname.com مراجعه و فرم مربوطه را تکمیل و ارسال نمایند. اعضای حقیقی در صورت عدم حضور می توانند با تنظیم فرم وکالت نامه (در سایت فوق) یک نفر (عضو انجمن) را به عنوان نماینده خویش جهت حضور در مجمع معرفی نمایند.
اعضای حقوقی انجمن نیز نظر به اهميت موضوع، نماينده ‌ای را كتباً جهت حضور در مجمع انجمن معرفی نمایند.
یادآور می شود، آوردن اصل یا کپی کارت ملی (نماینده) الزامی است. 
دستور جلسه:
- تعیین هیات رییسه مجمع
- ارائه گزارش های عملکرد و مالی
- انتخابات اعضای هیات مدیره و بازرسان 
لازم به ذکر است، برای دریافت اطلاعات بیشتر با شماره دبیرخانه انجمن مهندسی دریایی ایران 66044794-021 تماس حاصل نمایید.
خاطرنشان می شود، این مجمع در آدرس تهران، خیابان طالقانی، بعد از ولیعصر (عج)، روبروی شرکت بورس کالای ایران، پلاک 440، سالن اجتماعات مرکز آموزش علمی کاربردی خانه کارگر واحد تهران برگزار می شود. 


ارسال نظر