کد خبر: ۳۸۷۶۱
تعداد بازدید: ۱۳۲۷
تاریخ انتشار: ۰۴ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۶:۲۹

امضای قرارداد عملیات راهنمایی و یدک کشی کشتی ها در شمال کشور با نگین سبز خاورمیانه

طی مراسمی با حضور سرپرست اداره کل امور دریایی سازمان بنادر و دریانوردی و مدیران کل بنادر شمالی، قرارداد مربوط به اجرای عملیات هدایت، پهلو دهی و جدا سازی کشتی ها در حوزه شمال کشور در منطقه ویژه اقتصادی نوشهر به امضاء رسید.
به گزارش مارین نیوز، در این مراسم که دوشنبه سوم اردیبهشت ماه برگزار شد؛ قرارداد اجاره شناورها به منظور عملیات هدایت، پهلو دهی و جدا سازی کشتی ها در حوزه شمال کشور به امضای حسین یونسی، مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان به نمایندگی از بنادر شمالی و سیاوش رضوانی مدیر عامل شرکت مهندسی و خدمات دریایی نگین سبز خاورمیانه رسید.


اله مراد عفیفی پور سرپرست اداره کل امور دریایی سازمان بنادر و دریانوردی در این مراسم طی سخنانی، عملیات راهنمایی و یدک کشی را از ارکان مهم فعالیت های حوزه دریایی سازمان بنادر و دریانوردی برشمرد.
وی افزود: عملیات راهنمایی و یدک کشی کشتی ها در سه حوزه شمال، جنوب غرب و جنوب شرق کشور در حال انجام است که امروز قرارداد حوزه شمال کشور در منطقه ویژه اقتصادی بندر نوشهر به امضا رسید.
عفیفی پور در پایان خاطرنشان کرد: خوشبختانه فعالیت شرکت های خصوصی فعال در حوزه دریایی در بنادر سراسر کشور در سطح و تراز شرکت های بین المللی است.
گفتنی است، در این مراسم مدیران کل بنادر گیلان، مازندران و امیر آباد در خصوص مشکلات و چالش های موجود در زمینه انجام عملیات هدایت، پهلو دهی و جدا سازی کشتی ها در حوزه شمال کشور به بحث و تبادل نظر پرداختند و خواستار رفع این مشکلات از سوی شرکت پیمانکار طرف قرارداد شدند. 
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۱
حسین
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۰:۲۶ - ۱۴۰۳/۰۲/۰۵
0
0
شرکتهای خصولتی نفس بخش خصوصی واقعی را گرفتن. چطور مدیر اسبق بندر امیرآباد، مدیر كل اسبق بنادر و دریانوردی استان مازندران، مدیر کل اسبق بنادر و دریانوردی استان سیستان و بلوچستان هم اکنون مدیرعامل این شرکت است!
ارسال نظر