کد خبر: ۳۷۲۵۷
تعداد بازدید: ۸۵۷
تاریخ انتشار: ۲۱ مهر ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۹

مقابله جدی سپاه با صید "ترال" / کشف ۲.۷ تن صید غیر مجاز

فرمانده منطقه دوم نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با تأکید بر مقابله با سوخت قاچاق، مواد مخدر و صید غیرمجاز ترال در خلیج فارس گفت: در نیمه نخست امسال ۲.۷ تن صید "تِرال" با تلاش منطقه دوم نیروی دریایی سپاه کشف شد.
به گزارش مارین نیوز، فرمانده منطقه دوم نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در جمع خبرنگاران در بوشهر یکی از مأموریت‌ های مهم منطقه دوم نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را مقابله با قاچاق دانست و اظهار داشت: نیروی دریایی سپاه علاوه بر مأموریت‌ های ذاتی خود، در مقابله با سوخت قاچاق، مواد مخدر و صید ترال از هیچ کوششی فروگذاری نمی ‌کند.
سردار رمضان زیراهی با اشاره به کشف سوخت قاچاق در نیمه نخست امسال، تصریح کرد: در شش ماه نخست امسال با تلاش نیروی دریایی سپاه 1 ‌میلیون و 200 هزار لیتر سوخت قاچاق در مراحل مختلف از قاچاقچیان کشف کرد و با حکم قضایی تحویل پخش فرآورده ‌های نفتی استان بوشهر شد.
وی کشف و معدوم کردن مشروبات الکلی را از دیگر فعالیت‌ های مقابله با قاچاقچیان در خلیج فارس دانست و تصریح کرد: در نیمه نخست امسال 130 کیلوگرم مواد مخدر با تلاش شبانه ‌روزی منطقه دوم نیروی دریایی سپاه کشف و تحویل مراجع انتظامی و قضایی شد.
سردار زیراهی ممنوع بودن صید ترال در خلیج فارس را مورد اشاره قرار داد و بیان کرد: با توجه به ممنوعیت صید ترال در خلیج فارس،  نیروی دریایی سپاه، برای مقابله با این‌گونه صید در تمام فصول سال برای حفظ ذخایر آبزیان از هیچ کوششی فروگذاری نمی‌کند.
فرمانده منطقه دوم نیروی دریایی سپاه، اضافه کرد: در نیمه نخست امسال 2.7 تن آبزیان صید "تِرال" با تلاش منطقه دوم نیروی دریایی سپاه کشف و با صدور حکم قضایی با متخلفان برخورد و محموله  قاچاق برای توزیع میان نیازمندان تحویل نهادهای کمیته امداد و بهزیستی استان بوشهر شد.


برچسب ها: مارین نیوز ، صید ترال
ارسال نظر