کد خبر: ۳۷۵۳۸
تعداد بازدید: ۱۰۴۷
تاریخ انتشار: ۲۳ تير ۱۴۰۰ - ۱۳:۴۰

عملکرد سه ماهه گروه طراحی ساخت و تعمیرات شناورهای متوسط ایزوایکو / با تصاویر

طی سه ماه گذشته و در شرایط سخت هوای گرم و همچنین در فضای شیوع ویروس کرونا ایزوایکو در حوزه شناورهای متوسط تعمیرات اساسی هفت فروند شناور را به پایان رسانده و تحویل کارفرما داده است.
به گزارش مارین نیوز، ایزوایکو در بخش تعمیر شناورها توانسته توان و دانش خود را ارتقاء داده و تعمیرات تخصصی هرگونه شناور را در کوتاهترین زمان ممکن و بالاترین کیفیت انجام دهد که این مهم جز با کار و تلاش شبانه روزی در تمای سطوح محقق نشده است.


پروژه تعمیرات اساسی شناورهای؛ فله بر شجاع 2 (General Cargo)، لندینگ کرافت سدار، لندینگ کرافت نظامی گنجوی 4 (کاتاماران)، کانتینربر آمیتیس، کانتینربر ایگل، شناور خدمات رسان Oasis و شناور چند منظوره شهید سجادی که شامل تعمیراتی همچون رنگ و سندبلاست بدنه، تعویض ورق، تعویض ولوها و لوله ها، تعمیر شفت و پروانه، خزه تراشی، ضخامت سنجی، اورهال سیستم رانش انجام کارهای دکوراسیون، اورهال پمپ ها و ژنراتور و موتور اصلی بوده.
براساس اعلام روابط عمومی این شرکت، مجتمع كشتی سازی و صنایع فراساحل ایران (ایزوایكو) یك منطقه صنعتی اقتصادی معتبر و شناخته شده با وسعت 1100 هکتار در 37کیلومتری غرب بندرعباس است  که مجموعه های صنعتی و مدرن به ویژه مرتبط با کشتی سازی و صنایع وابسته به آن را در خود جای داده است. ایزوایکو تلاش میكند در افق 1404، مجتمعی سرآمد و الگو در صنایع كشتی سازی، سكوسازی، ترمینال های نفتی و معدنی در منطقه خلیج فارس باشد.

شناور شجاع 2

 
شناور شجاع 2
 
شناور سدار
 
شناور سدار
 
شناور نظامی گنجوی 4
 
شناور نظامی گنجوی 4
 
شناور آمیتیس
 
شناور آمیتیس
 
شناور آمیتیس
 
شناور ایگل
 
شناور ایگل
 
 
شناور ایگل
 
شناور Oasis
 
شناور Oasis
 
 
شناور Oasis

شناور شهید سجادی
 
شناور شهید سجادیارسال نظر